Curs valutar 14.12.2018

Stiri imobiliare
mobile
Simplu oriunde ai fi!
Vizualizeaza site-ul nostru
in varianta compatibila
pentru mobil.
Despre noi » Cariere

Cariere - Elite Imobiliare Cluj

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre de profesionisti in domeniul imobiliar, unde ai oportunitatea de a cunoaste aceasta munca frumoasa, de a te perfectiona in relationarea cu clientii, in cunoasterea ofertelor de pe piata imobiliara, de a-ti dezvolta aptitudinile si nu in ultimul rand de a interactiona cu profesionisti din alte domenii: juridice, bancare, de afaceri, comerciale, marketing si dezvoltare urbanistica.

Activitatea in compania ELITE iti confera independenta financiara, un program de munca flexibil si performanta in domeniul imobiliar.

Posturi Disponibile

CONSULTANT IMOBILIAR

  • DESCRIEREA POSTULUI:
    • Activitati specifice unui consultant imobiliar:
    • Vizionarea ofertelor de vanzare respectiv de inchiriere prin stabilirea intalnirilor cu clientii  firmei
    • Introducerea informatiilor in baza de date
    • Prezentarea proprietatilor imobiliare clientilor agentiei
    • Mentinerea unei bune relatii cu clientii
    • Intermedierea de tranzactii imobiliare, pregatitrea actelor necesare vanzarii si insotirea clientilor la notarul public
    CERINTE:
    • Experienta in domeniul vanzarilor
    • Permis de conducere
    • Cunoastere operare pc
    • Aspect profesional
    • Abilitati  de relationare cu clientii
    • Bun negociator
    • Capacitate de organizare si planificare
    • Persoana dinamica
    • Pasiune pentru domeniul vanzarilor
    • Spirit activ si orientat spre munca de teren
    • Atitudine pozitiva
    • Cunoasterea unei limbi straine: engleza, franceza
    BENEFICII:
    • Mediu de lucru modern in centrul orasului
    • Se ofera training de initiere
    • Instruire permanenta
    • Management orientat spre oameni
    • Comisioane variabile in functie de rezultate
    • Bonusuri
    • Posibilitatea de a deveni un agent imobiliar de succes